Pages Menu
Categories Menu

Jak wygladaja hotelowe sniadania

Jak wygladaja hotelowe sniadania

Czy umieścić go w garażu, w pobliżu drzwi lub w miejscu pracy, posiadający uchwyt klucza ściana jest zarówno wygodne i bardzo praktyczne, ponieważ pozwala na zawsze uniknąć bólu głowy utraty kluczy. Jeśli nie masz jeszcze breloczków, należy zakupić je teraz przed rozpoczęciem utraty kluczy ponownie. Oto trzy najlepsze i przystępnych posiadaczy w rynku. Wszystko to można kupić w Internecie.

Kluczem Cztery haka

wystarczająco małe, aby zawiesić w dowolnym ścianie w domu, w tym cztery hak uchwyt ścienny klucz może pomóc w końcu kończąc frustrację zgubionych kluczy. Ten klucz Uchwyt posiada cztery haczyki, zapewniając wystarczającą przestrzeń dla dużych rozmiarów kluczy lub kluczy z dużymi breloczki. Jednak tylko dlatego, że ma cztery haki nie oznacza, że ??można przechowywać tylko cztery klucze. Stabilne i długie haki pozwalają przechowywać wiele pierścieni klucz na każdego haka, co czyni ten breloczków praktyczny w użyciu. Za jedyne $ +11,99, ten mały, wytrzymały i łatwy do zainstalowania czterech hak Uchwyt klucza jest idealnym miejscem na zorganizowanie klucze w domu i garażu, lub przechowywanie często używanych klawiszy razem.

Uchwyt List i magnetyczna

stworzenie wygodnego przechowywania poczty i breloki z espresso drewna ścianie zamontować uchwyt list i uchwyt na klucze magnetyczne. Ten genialny klucz uchwyt ścienny i list organizatorem jest idealnym miejscem na zamontowanie jej w foyer domu zebranie ważnych listów, rachunków, notatki i klucze podręczne kiedy udać się do drzwi. Specjalne funkcje obejmują; wykonane z wytrzymałego i piękne drewno espresso, trzy wbudowane magnesy, które bezpiecznie pomieścić maksymalnie 6 breloki, zakrzywioną postać na górze drewna stworzyć przestronne uchwyt list, a jego sztuki inspirowane nowoczesnym wzornictwem, który służy jako wielki akcesoria dekoracyjne do domu.

– autor artykułu