Pages Menu
Categories Menu

Co jesli nie lubisz wakacji pod namiotem

Co jesli nie lubisz wakacji pod namiotem Zezwolenia campingowe można zarezerwować nawet rok wcześniej. Jeśli nie jesteś OK z wczesnego wstawania, choć może to nie być miejsce dla ciebie – piać koguty siedziby świcie.

obóz Sloggett

Drugi campingu w Koke`e State Park jest Obóz Sloggett, nazwany rodziny, który przekazał to YWCA w 1938 Obejmuje tereny namiotowe (z prysznicem i toalety), uroczy 1925 zbudowany złożyć wraz z baraku (hostel) i piękne tereny, wszystko utrzymane przez Kauai YWCA. Jest to miejsce do zabawy na pobyt – poczujesz się jak plecach na letnim obozie! Jest historyczną Fire Pit z miejscami dla 40 i wiele innych działań.

Stawki campingu są znacznie wyższe niż Koke`e State pole kempingowe: 10 $ za osobę przeciwieństwie do 5 $ na miejscu, ale jest to naprawdę zabawne i przyjemne miejsce dla rodzin, natomiast kabiny Koke`e State Park campingu i prywatne głównie przyciągają myśliwych i plecakami.

Na Pali Coast State Park Dzikich

Jest to obóz backcountry dla doświadczonych turystów i wycieczkowiczów. Obiekt położony jest na przepięknej chropowaty wybrzeża Na Pali na przełomie 11 mil wokół punktu do Kalalau Trail. Opłata Camping: $ 10 i zamiast na miejscu jak w przypadku dwóch pozostałych, to na osobę na Na Pali.

Camping na plaży Polihale State Park Kauai

Ten Polihale State Park http://magnes-neodymowy.pl/magnes-neodymowy-to-gwarancja-trwalosci-i-jakosci/ campingu znajduje się uderzająco pięknym białym piaskiem plaży na zalane słońcem zachodniej stronie wyspy, gdzie kończy się niedaleko Na Pali Coast. Jest to rozszerzenie Barking Sands Beach i ma ogromne wydmy, tak wysoka jak 100 stóp w miejscach.

Wady na tym campingu: trzeba przemierzać około 5 mil na otwór pot jeździł polnej drodze. Większość z nich nie idź tu bez napędu na 4 koła.

Innym minusem jest to, że nie jest to bezpieczne kąpielisko z powodu jego zdradzieckich prądów. Istnieje możliwość kąpieli w królowej Bath, skały pokryte puli na południowym końcu, ale Queen wanna jest tylko bezpieczne, gdy surf jest małym lub ocean jest spokojny.
ElektroTechMed     
– autor artykułu