Pages Menu
Categories Menu

Dlaczego hotel a nie camping

Dlaczego hotel a nie camping

Większość pokoi wyglądają bardziej przyjemne jeśli zawierają obrazy. Te muszą być drogie oryginały; odbitki reprodukcji i plakatów może być tak samo atrakcyjne i skuteczne. Ale, czy to cenne dziedzictwo rodziny lub tani i wesoły plakat, obraz musi być zawieszony, gdzie może być łatwo widoczne i cieszył. Błędem najczęściej wykonana jest powiesić zdjęcia zbyt wysokie. Jak również wnieść niemożliwe, aby zobaczyć, nie wyciągając szyję, obrazy wisiały zbyt wysoka może sprawić, że widz czuje się trochę jak karzeł.

Nie tylko powinien być obraz wisiał na odpowiednim poziomie, powinna ona dotyczyć również innych obiektów w pomieszczeniu. Obraz wisiał na pustej ścianie często wydaje się zagubiony i bez związku, jakby przybył tam przez przypadek. Zamiast umieszczać obrazek powyżej tabeli, sofa, biurko, kredens, regał lub kominkiem, rzeczywistości każdy mebel lub detalu architektonicznego, który będzie wizualnie zakotwiczenia go. Duży obraz czy plakatów może rozkazać pustą ścianę, ale znowu, niewiele osób ma na tyle duże zdjęcia stanąć na własnych.

Można powiesić obraz centralnie nad meblem, ani pamiętać, jeśli wszystkie zdjęcia w pokoju wiesza się w ten sam sposób. Każde centralnie nad mebla, na przykład. Efekt może być nudna. Spróbuj wisi jeden lub dwa poza centrum. Jeśli chodzi o grupowanie zdjęcia przed walenie otwory w ścianie, zastanowić się, jak odnoszą się one do siebie. Jeżeli grupa ma silny motyw tematu, zwierząt lub dzieci, być może, na różnego rodzaju materiałach, kształtach i ramki można mieszać ze sobą bardzo pomyślnie.

Król Roger został pisanie artykułów na temat pomysłów dekoracji domu przez kilka lat, i została pomaga ludziom znaleźć i przegląd najlepszy stosunek jakości do wnętrza rozwiązania projektowe. Odwiedź jego stronę internetową www.all-homeinteriordesigns.com bezpłatnych porad i przewodników dla projektów domu poprawy

– autor artykułu